Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ogrzewanie | Okna | Pod³ogi | Drzwi | P³ytki ceramiczne | ¦ciany | O¶wietlenie | Wentylacja i klimatyzacja | Schody

Przepis na d³ugie ¿ycie grzejników

kategoria: Grzejniki

W dobie masowej konsumpcji, gdy ¿ywotno¶æ urz±dzeñ ulega wyra¼nemu skróceniu, Jaga chce, aby jej grzejniki by³y jak najtrwalsze. To celowe, proekologiczne dzia³anie belgijskiego producenta. A przy tym firma stara siê, aby klient nie znudzi³ siê jej grzejnikami.

¯ywotno¶æ wspó³czesnych produktów - sprzêtu elektronicznego, artyku³ów AGD, czy nawet samochodów, w ostatnich latach znacz±co siê skróci³a. Ma to zwi±zek nie tylko z ni¿sz± jako¶ci± stosowanych przez producentów materia³ów i podzespo³ów, ale tak¿e z potrzebami konsumentów oraz szybko zmieniaj±c± siê mod±.

Firma Jaga wychodzi z za³o¿enia, ¿e grzejniki nale¿± do tej grupy urz±dzeñ, w których decyduj±ce znaczenie ma jako¶æ. Belgijski producent wdra¿a ideê stosuj±c nowoczesne, energooszczêdne technologie oraz wysokiej jako¶ci materia³y gwarantuj±ce trwa³o¶æ produktów. Dziêki temu grzejniki Jaga maj± szansê s³u¿yæ swoim w³a¶cicielom bardzo d³ugo, nawet 30 lat - tak± gwarancjê firma daje na wymienniki ciep³a Low H2O, serce grzejników ¶ciennych i konwektorowych Jaga.

zdjecie
Grzejnik Knockonwood
Jednak przez 30 lat grzejnik, nawet naj³adniejszy, mo¿e siê znudziæ, mo¿e te¿ przestaæ pasowaæ do wystroju wnêtrza, które w miarê up³ywu czasu zostanie zmienione. Jaga znalaz³a dwa rozwi±zania tego problemu. Po pierwsze grzejniki dekoracyjne tworzy z du¿± doz± oryginalno¶ci. W wielu przypadkach projekty te oscyluj± na pograniczu sztuki u¿ytkowej, a zrealizowane grzejniki, jak np. Heatwave, Moon czy Crossroads maj± wymiar artystyczny. Element sztuki przed³u¿a ¿ycie produktów, bo z oryginalnym grzejnikiem trudniej rozstaæ siê ni¿ ze zwyczajnym.

W przypadku grzejników ¶ciennych pomys³em Jagi na przed³u¿enie atrakcyjno¶ci mo¿e byæ np. zmiana obudowy na inn±. Jest to mo¿liwe, poniewa¿ grzejniki ¶cienne tego producenta maj± jednolit± konstrukcjê. Tak wiêc je¶li posiadamy np. grzejnik Strada, to jego bia³± metalow± obudowê bez problemu mo¿na zmieniæ na oryginaln± drewnian± obudowê grzejnika Knockonwood. W ten sposób, za niespe³na po³owê ceny ca³ego grzejnika, mo¿na mieæ urz±dzenie, które wygl±da modnie b±d¼ pasuje do nowego wystroju wnêtrza.

zdjecie
Grzejnik Heatwave
Sposobem na przed³u¿enie ¿ywotno¶ci grzejników Jaga jest równie¿ dynamiczne do³adowanie o nazwie Dynamic Boost Effect. W przypadku, gdy zdecydujemy siê przenie¶æ grzejnik do wiêkszego pomieszczenia system DBE mo¿e poprawiæ jego wydajno¶æ nawet dwukrotnie.

¯ycie ka¿dego, nawet najtrwalszego urz±dzenia, kiedy¶ siê jednak koñczy. Jaga dok³ada starañ, aby ten moment by³ jak najbardziej humanitarny nie tylko dla grzejników, ale te¿ dla ¶rodowiska. Od pocz±tku swej dzia³alno¶ci belgijski producent stosuje materia³y, które mog± zostaæ powtórnie wykorzystane - na przyk³ad wymienniki ciep³a Low H2O wykonywane s± z miedzi i aluminium, surowcem wtórnym jest te¿ stal, z której produkowane s± obudowy grzejników takich jak Strada, Tempo czy Mini.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Tre¶æ komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptujê regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz równie¿:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.panoramawnetrz.pl Wszelkie prawa zastrzeżone