Szukaj w serwisie

Kategorie:

Abc mieszkania | Wydarzenia | Ciekawe imprezy | Praktyczne porady | Nowoci | Aranacje | wita | Domy i mieszkania

Tutaj jeste: Aktualnoci / Praktyczne porady

ka tapicerowane - 3 powody, dla ktrych warto w nie zainwestowa

kategoria: Praktyczne porady

W dzisiejszych sypialniach coraz bardziej popularne staj si óka tapicerowane. S to specjalne óka wykonane z drewnianej ramy, na której znajduje si specjalne mikkie wypenienie, a nastpnie cao obijana jest materiaem tapicerskim. Oto powody przez które warto jest wybra óko tapicerowane do swej sypialni. 

Czym s óka tapicerowane?

W ostatnim czasie mona zauway, e na popularnoci zyskuj óka tapicerowane. S one zbudowane podobnie do tradycyjnych óek drewnianych, lecz na drewnian ram przy ich produkcji nakada si mikkie wypenienie, a cao nastpnie obszywa materiaem tapicerskim, który moe mie dowolny kolor wzór, czy te pikowanie.

óka tapicerowane na rynku znajdziemy w wielu odmianach. Mona postawi na tradycyjne óko tapicerowane, takie wyposaone w specjalne szuflady wysuwane z dolnej czci óka, dziki czemu ma si miejsce na chowanie na przykad zapasowej pocieli czy te bielizny, bd óka tapicerowane z zagówkiem.

Jakie s 3 powody przez które warto wybra óko tapicerowane?

Po pierwsze óka tapicerowane s niezwykle uniwersalne. Do ich obszycia moe zosta wykorzystany materia tapicerski o dowolnym kolorze, pikowaniu czy te wzorze. Dziki temu óko tapicerowane moe zosta dopasowane praktycznie do kadego rodzaju wystroju sypialni niezalenie od stylu, czy przede wszystkim kolorów, które s wykorzystywane w sypialni. 

Po drugie óka tapicerowane s bardzo wygodne. Gdy dodatkowo s wyposaone w duy zagówek to wietnie sprawdz si dla mioników ksiek, którzy dziki temu mog czyta swoje ulubione ksiki w pozycji sidzacej z wygodnym oparciem. Zagówek doceni równie mionicy filmów. Dodatkowo eleminuje on problem spadajcych midzy cian, a óko rzeczy. 

 

Po trzecie óka tapicerowane s bardzo proste w czyszczeniu. S one wykonywane z materiaów atwych w czyszczeniu i plamoodpornych dlatego zazwyczaj wystarczy przetrze je jedynie wilgotn szmatk, bd uy odkurzacza. Jest to dziki temu wietnie uatwienie w sprztaniu sypialni.


powrt

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swj komentarz
Autor komentarza:
Tre komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuj regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

Zobacz rwnie:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.panoramawnetrz.pl Wszelkie prawa zastrzeżone